«

»

Гру 09 2021

Print this Запис

Увага! Відкрито реєстрацію на участь в обласному Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

У січні 2022 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить обласний Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

    Конкурс проводиться у дистанційному форматі. Для участі необхідно не пізніше 25 січня 2022 року зареєструвати кожен окремий експонат за відповідним посиланням: https://forms.gle/JnBcANjdQt7aHbgd8

    Для цього на Google Диску створюється тека (папка). В неї потрібно вкласти фото експонату, відеопрезентацію роботи та файл з її описом (техніка виконання роботи, перелік суттєвих ознак виробу, де можна використовувати).

    Для номінацій «Література та журналістика» і «Музичне мистецтво» в теку (папку) вкласти електронний варіант роботи та її опис (короткий зміст).

    В імені теки (папки) необхідно вказати маркування та назву роботи (наприклад: 14.01.22 Квіти на Марсі. jpg). Маркування

    На теку (папку) потрібно отримати посилання, надати доступ усім користувачам, які його отримають, скопіювати посилання і вставити його при реєстрації робіт в графу «Посилання на теку (папку)».

    При заповненні анкети-заявки вказуйте повну назву закладу освіти.

    Учасники Конкурсу поділяються на дві вікові категорії:

 • молодша (віком 8-12 років);
 • старша (віком 13-16 років).

    Конкурс проводиться у таких номінаціях.

 1. Література та журналістика – по 1 роботі в кожному жанрі.

    Жанри: казка, повість, поезія, п’єса, слова пісні, есе (авторське міні-дослідження), нарис, інтерв’ю, репортаж (у т.ч. фото-, теле-, радіорепортаж) .

    Об’єм друкованого тексту – 10-12 сторінок.

    Правила оформлення текстів: шрифт основного тексту – Times New Roman, розмір шрифту основного тексту 14 пт, міжрядковий інтервал 1,5 рядка, відступ першого рядка абзацу 1,25 см, вирівнювання тексту по ширині, автоматичне розставлення переносів включено, нумерація сторінок вгорі посередині, поля ліворуч – 3 см, праворуч – 1,5 см, знизу і зверху – по 2 см.

    Текст роботи має бути написаний грамотно, без орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок.

 1. Образотворче мистецтво – 4 роботи (по 1 роботі кожного жанру).

    Жанри: живопис, графіка, естамп, комікси.

    Розглядаються роботи розміром формату А2.

 1. Декоративно-прикладне мистецтво – 5 робіт (по 1 роботі у різних техніках виконання) + 1 настільна гра.

    Види декоративно-прикладного мистецтва:

    Вишивка, бісероплетіння, в’язання, ткацтво, килимарство, валяння (фелтінг), аплікація, декупаж, обробка шкіри, лозоплетіння, різьблення, писанкарство, вибійка, кераміка, витинанка, флористика, гравіювання, художнє кування, декоративний розпис, батик, художнє литво, карбування.

    Настільна гра (можна у вигляді малюнку) з описом правил (сценарію) до неї.

 1. Фото-, відео- та кіномистецтво – по 1 роботі кожного виду.

    Тематика:  цікаві природні явища, небесні об’єкти. Формат: MPEG, AVI.

 1. Комп’ютерна графіка – 1 робота.

    Електронні роботи, виконані за допомогою комп’ютерних програм. Приймаються роботи тільки у форматі JPEG із роздільною здатністю – 300 dpi.  Розмір файлу не повинен перевищувати 10 MБ.

 1. Музичне мистецтво – 1 робота.

    Увага! Цьогоріч на Конкурс будуть прийматися лише пісні та Гімн з текстом.

    Аудіо, mp3 формат твору до 4 хвилин.

Вказана кількість робіт подається в кожній віковій категорії.

    Роботи на космічну тематику мають бути оригінальним, не скопійованим творчим доробком, який раніше ніде не виставлявся, або є результатом досліджень, спостережень і міркувань авторів в обраних ними жанрі або техніці.

      Учасники Конкурсу, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ місця в обласному етапі Конкурсу, нагороджуються дипломами Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

    Увага! Для участі у Всеукраїнському етапі Конкурсу переможці обласного Art Space дитячої творчості надсилають оригінали конкурсних робіт до науково-технічного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» «Новою поштою», замовивши послугу «Відділення–Адреса» за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 42/41, каб. № 10, м. Біла Церква та відеоролик на їх захист тривалістю до 3 хвилин на e-mail: ctduk_tehniku@ukr.net. Етикетку на роботу прикріплювати не потрібно.

    Контактні особи: Карлінська Людмила Дмитрівна, 067-368-02-36, Янішпольська Валентина Василівна, 097-770-98-20, 063-49-89-739.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-vidkryto-reestraciyu-na-uchast-v-oblasnomu-art-space-dytyachoi-tvorchosti-v-ramkah-vseukrainskogo-gumanitarnogo-konkursu-kosmichni-fantazii-2/

Коментарі до статті

 • ВКонтакті
 • Facebook
 • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image