«

»

Лис 03 2021

Print this Запис

Увага! Обласний етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція»

Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у грудні 2021 рр.  проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція». Виставка проводяться з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку.

У виставці-конкурсі беруть участь учні, вихованці, творчі об’єднання закладів загальної середньої та позашкільної освіти області – переможці територіальних етапів.

На обласний етап виставки-конкурсу приймається по одній творчій роботі з кожної номінації:

  1. Стилізована ялинка;
  2. Новорічний букет;
  3. Новорічна композиція;
  4. Новорічний вінок;
  5. Сюжетна композиція;
  6. Новорічна картина чи колаж;
  7. Новорічний подарунок.

Звертаємо увагу, що у 2020/2021 н.р. для участі в обласному етапі конкурсу приймаються роботи, що відповідають Умовам проведення.

Просимо до 3 грудня 2021 р. пройти ОБОВ’ЯЗКОВУ електронну реєстрацію. Звертаємо увагу, що конкурсні роботи надсилаються у вигляді електронного посилання на фотографії експонатів, розміщених на Google-диску з відкритим доступом “для всіх, хто має посилання”.

До участі у Всеукраїнському етапі конкурсу надсилаються оригінали робіт-переможців до еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 42/41, т. (04563) 9-09-90. Роботи повинні обов’язково мати етикетку, міцно прикріплену на зворотній стороні, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об’єднання, повну назву навчального закладу, прізвище, ініціали керівника.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/uvaga-vidkryto-reestraciyu-na-uchast-v-oblasnomu-etapi-vseukrainskogo-konkursu-z-novorichnoi-florystyky-novorichna-kompozyciya-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image