«

»

Жов 13 2017

Print this Запис

В Борисполі крокували і співали юні захисники Вітчизни!

12 жовтня 2017 року в Борисполі вперше за ініціативи Будинку дитячої та юнацької творчості “Дивоцвіт” та за підтримки управління освіти і науки Бориспільської міської ради відбувся фестиваль військово-патріотичної стройової пісні “В єдності наша сила”. Фестиваль був присвячений Дню захисника Вітчизни і метою його проведення було формування почуття патріотизму та виховання громадянських почуттів і свідомості учнівської молоді.

Нині наша держава переживає тяжкі часи і кожен з нас намагається допомогти, внести свій вклад в майбутнє, кожен повинен бути готовим до захисту країни. Підготувати молодь бути готовими до цього – першочергове завдання суспільства. Про це в своєму виступі наголошували керуюча справами виконавчого комітету міської ради Людмила Передерей, депутат міської ради, голова освітянської комісії Валерій Мартишко, Герой України, заступник командира 72 бригади Валерій Гудзь.

У фестивалі прийняли участь рої всіх навчальних закладів міста. Європейською площею Борисполя крокували на рівні з юнаками і юні козачки. Лунали патріотичні пісні, які піднімали настрій глядачам і додавали почуття впевненості – пора настала! Перемога обов’язково буде за нами!!!!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/v-boryspoli-krokuvaly-i-spivaly-yuni-zahysnyky-vitchyzny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image