«

»

Сер 16 2021

Print this Запис

V Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» розпочинає V Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».
Його мета – популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.
Завдання конкурсу – розширити знання про проблему безпритульних тварин; розуміння відповідальності за домашніх улюбленців; усвідомлення необхідності захисту «братів наших менших»; ознайомлення з наслідками безвідповідального ставлення до тварин; розвиток навичок логічного і творчого мислення; удосконалення здібності обговорювати тему в різних формах творчого самовираження; розвиток здібностей розв’язання проблемних завдань та творчого мислення; підтримка всебічних здібностей дітей, створення умов для розвитку інтересів; впровадження використання інформаційних технологій у засвоєнні та обробітку знань; підвищення дитячої віри в свої можливості; заохочення дітей до здорового суперництва.
До участі у Конкурсі запрошуються учні 5-7 та 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.
Строки проведення конкурсу: вересень 2021 р. – квітень 2022 р.
Конкурсні роботи надсилаються до 15 квітня 2022 року на адресу: 01133, а/с 95, БО «БФ «Щаслива лапа», з приміткою: Конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/v-vseukrainskyjj-konkurs-gumanne-stavlennya-do-tvaryn/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image