«

»

Кві 04 2017

Print this Запис

V Вишгородський відкритий фестиваль аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА»

]Вже п’ятий рік поспіль у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проходить Вишгородський відкритий фестиваль аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА».

Цього року  фестиваль зібрав юних артистів з Вишгорода, Вишневого, Бучі, Фастова, Славутича та колектив з міста Остер сусідньої Чернігівської області.

Як завжди, вистави були дуже різні за жанрами і тематикою. Професійне журі фестивалю відмітили велику кількість талановитих маленьких артистів. На фестивалі працювали кастинг-менеджери телеканалу «Україна», які знайомилися з юними талантами. І вже наступного тижня частина наших диво-артистів брала участь у кастингу на телеканалі. Цьогорічний театральний уїк-енд у «Дивосвіті» пройшов творчо, плідно і цікаво.

????????????????????????????????????

Тож звітуємо про перемоги і відзнаки «Театральної суботи» – 2017 й вітаємо всіх лауреатів та дипломантів фестивалю.

 

Диплом лауреата І СТУПЕНЮ

  • вистава «МУХА-ЦОКОТУХА_український римейк». Творче об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» (молодша група). Вишгородський Центр творчості «ДИВОСВІТ».

 

Диплом лауреата ІІ СТУПЕНЮ

  • вистава «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ». Театрально-драматичний гурток «ГАРМОНІЯ». Фастівський еколого-етнографічний центр.

 

Диплом лауреата ІІІ СТУПЕНЮ

  • вистава «МІЙ СВІТ». Театрально-естрадна студія «ЛИЦЕДІЇ». Вишгородський Центр творчості «ДИВОСВІТ».

 

Дипломи у номінації «НАЙКРАЩА АКТРИСА»:

  • АНАСТАСІЯ ГУДЗЬ за роль Рози у виставі «Одного разу в Одесі» театральної майстерні Вишгородської гімназії «ІНТЕЛЕКТ»;
  • МАРІЯ ШОСТАК за роль Аліси у виставі «Мій світ» театрально-естрадної студії «ЛИЦЕДІЇ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ».

 

Дипломи у номінації «НАЙКРАЩИЙ АКТОР»:

  • В’ЯЧЕСЛАВ ТАРАСЮК    за роль Григорія Санича у виставі «Одного разу в Одесі» театральної майстерні Вишгородської гімназії «ІНТЕЛЕКТ»;
  • ЄВГЕН БІСОВЕЦЬКИЙ за роль Павука у виставі «Муха-Цокотуха_український римейк» творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ».

 

Диплом у номінації «КРАЩА РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ»:

  • МАРІЯ СЕРБИНА за роль Сонечка у виставі «Муха-Цокотуха_український римейк» творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ»;
  • КАТЕРИНА БОНДАР за роль Мишенятка Соні у виставі «Мій світ» театрально-естрадної студії «ЛИЦЕДІЇ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ».

 

Дипломи у номінації «КРАЩА ЕПІЗОДИЧНА РОЛЬ»:

  • ВАЛЕРІЯ КОНДРАТЕНКО за роль Молі у виставі «Муха-Цокотуха_український римейк» творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ»;
  • МАКСИМ ГРЕЦА за роль Таргана у виставі «Муха-Цокотуха_український римейк» творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ».

 

Диплом у номінації «КРАЩА МІНІАТЮРА»

  • естрадна мініатюра «САЧОК» театральної студії «МЕЛЬПОМЕНА» Бучанської Української гімназії.

 

Диплом у номінації «КРАЩА ДИТЯЧА ВИСТАВА» СТУПЕНЮ

  • вистава «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ». Театрально-драматичний гурток «ГАРМОНІЯ». Фастівський еколого-етнографічний центр.

 

Диплом у номінації «КРАЩИЙ АКТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ»

  • вистава «ОДНОГО РАЗУ В ОДЕСІ» театральної майстерні Вишгородської гімназії «ІНТЕЛЕКТ».

 

Диплом у номінації «КРАЩА РЕЖИСУРА»

  • ОЛЕНА ТИТАРЕНКО за виставу «Муха-Цокотуха_український римейк» творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ».

 

Диплом у номінації «КРАЩА СЦЕНОГРАФІЯ»

  • вистава «ОДНОГО РАЗУ В ОДЕСІ» театральної майстерні Вишгородської гімназії «ІНТЕЛЕКТ»

 

Диплом у номінації «КРАЩІ КОСТЮМИ»

  • вистава «МУХА-ЦОКОТУХА_український римейк» творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» (молодша група). Вишгородський Центр творчості «ДИВОСВІТ».

 

Дипломи «ПЕРСПЕКТИВА»:

  • Маленька дитяча вистава «РУКАВИЧКА» підготовчої групи творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського Центру творчості «ДИВОСВІТ»;
  • ЄЛИЗАВЕТА КРАВЧЕНКО за роль Попелюшки у виставі «ПОПЕЛЮШКА» студії-театру «ДИВОГЛЯД» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва.

 

«СПЕЦІАЛЬНІ ВІДЗНАКИ ЖУРІ»:

  • ВАЛЕРІЯ ХАНЕНКО за роль Гелени у виставі «НАША СЕСТРА КАССАНДРА» театральної студії Остерського будинку творчості;
  • Керівники театрально-драматичного гуртка «ГАРМОНІЯ» Людмила Моргунова та Наталія Колесник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/v-vyshgorodskyjj-vidkrytyjj-festyval-amatorskyh-teatralnyh-kolektyviv-teatralna-subota-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image