«

»

Лис 21 2016

Print this Запис

Вартові землі української

dsc02427Саме під таким гаслом у Будинку творчості на Згурівщині протягом  14 – 21 листопада  відбулися заходи присвячені Дню національної Гідності та Свободи.

 Тематичний тиждень розпочався із виставки дитячих малюнків «Українські захисники – борці за гідність і свободу», яка була розміщена у музеї БДЮТ.

18.11 відбулася  зустріч за круглим столом з учасником Майдану та  бойових дій на Сході нашої країни Олександром Костянтиновичем Рибінським, людиною, яка з перших днів стояла на захисті  нашої незалежної і вільної України.

Олександр Костянтинович розповів про життя борців за незалежність і свободу. Вихованці БДЮТ цікавилися подіями на Майдані та життям військовослужбовця,  звучало багато запитань про його побратимів,  про військове озброєння,  про військову техніку, і про те, що повинен мати при собі кожен солдат на фронті. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув за Гідність і Свободу України.

21 листопада в центрі Згурівки біля Стели Героїв Небесної Сотні пройшов мітинг – реквієм.  На мітинг зібралися всі небайдужі, голова Згурівської РДА Мозговий В., голова Згурівської районної ради  Івченко О.М.., очевидці і учасники подій Майдану, П учні 9-11 класів Згурівської ЗОШ, Згурівського НВК, Згурівського ДНЗ ПТЛ-24, вихованці та педагоги БДЮТ, які хвилиною мовчання вшанували пам’ять  Героїв Майдану, загиблих учасників антитерористичної операції на Сході, які загинули  за Гідність і Свободу українського народу, за світле майбутнє України.

Ми бажаєм всім захисникам щастя й здоров’я,

перемоги в безглуздій війні.
Хай збуваються мрії, покинуть тривоги.

Хай завжди буде мир на українській землі!…

dsc02420

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vartovi-zemli-ukrainskoi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image