«

»

Гру 04 2018

Print this Запис

Вчимося влучно стріляти

4 грудня 2018 року, у переддень Дня Збройних сил України в с.Заворичі, Калитянської ОТГ вихованці гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» взяли участь у відкритих районних змаганнях із стрільби з пневматичної зброї, присвячених Дню Збройних сил України.

Змагалися у стрільбі команди, сформовані із гуртківців військово-патріотичного спрямування «Юний патріот» та «Патріот» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі ЗНЗ Броварського району. У змаганнях взяли участь десять команд, а це 40 наших вихованців. Учасники змагань виконували вправи у стрільбі з пневматичної гвинтівки та пістолета. Суддями цих змагань були досвідчені воїни, учасники АТО із с. Заворичі Яременко Сергій та Чернишов Сергій.

Звичайно всі ми хочемо побажати нашим юнакам, щоб навички у стрільбі їм ніколи не знадобилися під час бойових дій, але, як каже народна приказка: «Хочеш миру – готуйся до війни». То ж давайте всі будемо тримати порох сухим і будемо завжди готовими до захисту Вітчизни.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vchymosya-vluchno-strilyaty-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image