«

»

Бер 11 2016

Print this Запис

Великі задуми маленьких інженерів!

На базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходить виставка робіт вихованців гуртка початкового технічного моделювання. Метою виставки є розвиток у найменших учнів творчих здібностей, кмітливості, формування стійкого інтересу до пошукової діяльності, залучення школярів молодшого віку до технічної творчості, популяризація кращих робіт гуртківців.

Сьогодні технічний напрям – один з найважчих у позашкільній роботі, адже потребує значних матеріальних затрат, і разом з тим, один з найважливіших, тому що, відкриває майбутніх інженерів, конструкторів, техніків, які впровадять прогрес у життя.

На заняттях гуртка початкового технічного моделювання (керівник Ліньков Сергій Миколайович) панує надзвичайна атмосфера пошуку і творчості. Кожен гуртківець відчуває себе маленьким винахідником. Особливі моделі літаків, автоматів, кораблів народжуються з багатої уяви дітей. І кожна робота заслуговує на відзнаку! Кожна особлива!

P1100964 P1100956 P1100960 P1100960_1 P1100962

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/velyki-zadumy-malenkyh-inzheneriv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image