«

»

Чер 01 2016

Print this Запис

«Вертикаль – 2016» юних туристів Васильківщини

DSCN846830 травня 2016 року на березі річки Стугна, в лісовому масиві, що поблизу с. Велика Солтанівка відбувся ХХХVI традиційний зліт-змагання юних туристів Васильківщини, в якому взяли участь вихованці ЦДЮТ та учні загальноосвітніх навчальних закладів району. Туристська першість була організована відділом освіти Васильківської РДА та районним центром дитячої та юнацької творчості.

В програмі зльоту були передбачені змагання з техніки пішохідного туризму в особисто-командній першості та велика конкурсна програма: в’язання туристичних вузлів, розпалювання багаття, встановлення намету, топографічний конкурс, укладання рюкзака, надання першої медичної допомоги, конкурс таборування, художньої самодіяльності туристів та інші.

 За результатами змагань, які проходили в напруженій боротьбі за першість, переможцями та призерами стали команди юних туристів: Ксаверівської ЗОШ – І місце, Дослідницької ЗОШ – ІІ місце, НВК «Ковалівська гімназія» – ІІІ місце.

В особистій першості кращими були Мороз Назарій – учень Ксверівської ЗОШ (серед юнаків старшої вікової групи), Ковальський Ігор – учень Дослідницької ЗОШ (серед юнаків молодшої вікової групи). Кращі результати серед дівчат показали Панцулая Ангеліна та Чумак Еліна (учениці Ксверівської ЗОШ) відповідно в старшій та молодшій вікових групах.

Переможці та призери змагань були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та грамотами відділу освіти Васильківської РДА та ЦДЮТ.

Вдалих стартів та нових перемог вам, юні туристи Васильківщини!

 

DSCN8479

DSCN8481

DSCN8491

DSCN8498

DSCN8522

DSCN8551

DSCN8573

DSCN8593

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vertykal-2016-yunyh-turystiv-vasylkivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image