«

»

Бер 22 2019

Print this Запис

Весну закликаємо, пташок зустрічаємо

22 березня, на Сорок Святих, повертаються  із вирію шпаки та жайворонки – вісники весни.  В цей день наші предки пекли «жайворонків» з тіста, ніби прискорюючи приліт пташок і наближення тепла.

Вихованці гуртка «Юні лісівники-дендрологи» підготували та провели в школі та на базі Ставищенського районного краєзнавчого музею для учнів 3-5 класів  свято зустрічі птахів. На свято завітав лісничий Ставищенського лісництва  – Швець Тарас Олександрович, який розповів, що птахи є найвірнішими сторожами наших лісів, парків, полів та луків. Також учні мали чудову можливість більше дізнатися про пернатих, яку користь вони приносять, побачити їх зображення та почути спів кожного з них. В ході свята учні гралися в ігри та водили кривого танцю. По завершенню, в усіх була чудова нагода, взявши випеченого жайворонка, закликати весну.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vesnu-zaklykaemo-ptashok-zustrichaemo/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image