«

»

Бер 09 2016

Print this Запис

Весняний вернісаж у департаменті освіти і науки!

Напередодні Шевченківських днів у фойє департаменту освіти і науки Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» оформлено виставку дитячої творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». В експозицію увійшли творчі роботи вихованців та учнів навчальних закладів Київщини – лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням та 25-річчю незалежності України.

Щорічна виставка-вшанування  є свідченням того, що життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря був, є і залишається взірцем мудрості, патріотизму, любові до рідної землі та спонукає молоде покоління до патріотичних звершень в ім’я своєї Батьківщини.

Одночасно у приміщенні департаменту до другої річниці анексії Автономної Республіки Крим та Севастополя розпочала діяти обласна виставка дитячих плакатів «Частинка Криму в моєму серці». Виставка проходить в рамках обласної патріотичної акції на знак підтримки співвітчизників, які проживають в Автономні Республіці Крим «Крим – це Україна!» з метою збереження культурних цінностей, виховання шанобливого ставлення до традицій українців і представників інших національностей, популяризації культурної та духовної спадщини народів Криму. На виставку було подано близько 100 індивідуальних творчих робіт, виконаних у довільній графічній та живописній техніці олівцем, фломастерами, олійними, акварельними фарбами й гуашшю. Своїми ідеями, втіленими у роботах, діти перегорнули сторінки трагічної долі Криму та кримських татар.

IMG_7551 IMG_7558 IMG_7559 IMG_7560 IMG_7561 IMG_7562 IMG_7567 IMG_7568 IMG_7577 IMG_7578 IMG_7579

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vesnyanyjj-vernisazh-u-departamenti-osvity-i-nauky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image