«

»

Лип 08 2014

Print this Запис

Вічна слава тим, хто не здається!

SAM_6673Триває Всеукраїнська історико-краєзнавча акція учнівської молоді «А ми тую славу збережемо», присвячена 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Складовою акції є туристська естафета пам’яті, присвячена 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Вона проводиться з метою вшанування пам’яті воїнів, які захищали та звільняли Україну в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. В естафеті активну участь беруть учні загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнянського району та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Під час проведення походів учасники естафети зустрічаються з ветеранами та дітьми війни, сім’ями загиблих та померлих  учасників війни, записують їхні спогади, надають їм необхідну допомогу, фотографують братські могили, пам’ятники, присвячені подіям війни.

4 липня 2014 року юні туристи-краєзнавці Рокитнянщини прийняли естафету пам’яті від дітей Таращанського району. Урочиста зустріч відбулася біля пам’ятника льотчикам-визволителям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

На зустрічі, крім юних туристів-краєзнавців та педагогів, були присутні заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Кононець Л.П., начальник відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації Діренко С.В., голова Ради районної організації ветеранів Рокитнянщини Красін М.О., заступник голови Ради районної організації ветеранів Дмитрашківський В.Л.

Своїми спогадами  про страшні воєнні часи 1941-1944 р.р. в Україні з усіма присутніми поділилися ветеран війни Семенюта А.Я. та учасник війни Теличко М.Я.  Вони у своїх виступах  наголосили на тому, як важливо в наш час зберегти мир на землі, побажали і дітям, і дорослим мирного, спокійного життя та чистого блакитного неба над головою.

В свою чергу, юні краєзнавці запевнили, що ніколи не забудуть про героїчні сторінки історії українського народу, про ту ціну, яку заплатило старше покоління за мирне майбутнє своїх нащадків, за їхнє право на щасливе життя.

Хвилиною мовчання вшанували всі присутні пам'ять про загиблих на фронтах, закатованих у фашистських катівнях, спалених у пекельних крематоріях, замучених голодом, замордованих страшною війною. А на завершення заходу  відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим льотчикам.

SAM_6616 SAM_6687 SAM_6620 SAM_6623 SAM_6648

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vichna-slava-tym-hto-ne-zdaetsya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image