«

»

Тра 13 2014

Print this Запис

Вічно пам’ятатимемо…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Напередодні великого свята – Дня Перемоги  вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтв Київщини», що функціонує на базі Станції юних туристів міста Переяслава-Хмельницького відвідали тематичну екскурсію у музеї-діорамі «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року». Під час екскурсії вони дізнались про одну із найжорстокіших, кривавих, запеклих та драматичних операцій Великої Вітчизняної війни, що тривала понад місяць, забрала життя майже 250 тисяч радянських воїнів, однак не увінчалась успіхом. Слухаючи розповідь екскурсовода, діти не залишились байдужими до тих трагічних подій, вони ніби переживали їх разом з бійцями, зображеними в експозиції діорами. Залишивши музей, гуртківці вшанували пам’ять загиблим воїнам, поклавши квіти на могилу в меморіалі Слави.

Завжди потрібно пам’ятати про тих, хто віддав життя за Перемогу, та особливо не забувати й вшановувати ветеранів – ще живих свідків тих трагічних й, безсумнівно, героїчних подій. 8 травня відбулась зустріч гуртківців із Кирпенком Віктором Прохоровичем – учасником Великої Вітчизняної війни. Віктор Прохорович радо приймав вітання зі святом, розповів дітям про те, як став сином Чернівецького артилерійського полку, як дійшов майже до Берліну, як воював у 13 років, що відчував і чого прагнув. Відбулась родинна бесіда, у ході якої вихованці ставили багато запитань й намагались осмислити життя свого ровесника під час війни. Діти подякували Віктору Прохоровичу за гостинність й взяли зобов’язання при потребі допомагати йому по господарству.

Палатний І.А., керівник туристсько-краєзнавчого гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vichno-pamyatatymemo/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image