«

»

Лип 15 2019

Print this Запис

Відбулась наметова таборівка «Level UP» для лідерів органів учнівського самоврядування Київщини

З 13 по 15 липня  2019 року на території Вишгородського району с. Лебедівка відбулась наметова таборівка «Level UP» для лідерів органів учнівського самоврядування Київщини.

Учасники таборівки отримали теоретичні знання та практичні навички для самореалізації i розвитку учнівського самоврядування свого закладу освіти району, міста, ОТГ. Кожного дня діти відвідували  інформаційно-навчальні тренінги, семінари, зустрічі з громадськими діячами та різноманітні активності.

Протягом цих днів на лідерів чекало багато цікавого: в ході тренінгової програми діти-лідери вчились самостійно створювати ефективну команду, мали змогу взяти участь у навчальних програмах «Лайф-коучінг», «Креативні ідеї, як створити проект», «Медіаграмотність», «Не вір – перевір», була організована робота у групах «Організація та проведення соціальних проектів». Не менш цікавим та веселим видався «Лісовий квест». Діти та дорослі виявли неабияку винахідливість та вміння працювати в команді, знаходячись в екстремальних умовах, намагались мислити творчо та креативно.

Логічним завершення наметової таборівки «Level UP» стало вручення сертифікатів всім учасниками заходу.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidbulas-nametova-taborivka-level-up-dlya-lideriv-organiv-uchnivskogo-samovryaduvannya-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image