«

»

Тра 20 2019

Print this Запис

Відбулися змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Київщини

16 – 19 травня на території Дарницького лісгоспу Бориспільського району відбулися обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Київщини. Метою змагань стало виявлення кращих туристів-спортсменів та туристських команд, удосконалення знань, умінь і навичок, необхідних для проведення туристсько-краєзнавчих подорожей та екскурсій.

Організаторами змагань стали департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», управління освіти і науки Бориспільської міської ради, Бориспільський міський центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь команди-переможці районних та міських змагань. Протягом чотирьох днів більше ста юних туристів з 14 регіонів області (Бориспільского, Бородянського, Броварського, Володарського, Згурівського, Макарівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Рокитнянського, Сквирського районів, міст Біла Церква, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький, Бучанської ОТГ) вийшли на старт трьох дистанцій – особисто-командна «Смуга перешкод», командна «Смуга перешкод» та «Крос-похід». Для учасників змагань було проведено також конкурси : «В’язання вузлів», «Туристська пісня», «Фотографія у поході». Слід зазначити, що змагання проводилися в двох вікових групах: старша (група А) – вік учасників 14-17 років включно; молодша (група Б) – вік учасників 11-14 років.

Дякуємо за допомогу у проведенні змагань  Бориспільській районній державній адміністрації.

Варто відмітити і великий вклад у проведення заходу управління освіти і науки Бориспільської міської ради (начальник Тетяна Павленко). Та найбільші слова подяки лунають на адресу колективу Бориспільського міського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Тетяна Рахуба). Вони не лише забезпечили кваліфіковане суддівство змагань, а й створили позитивну атмосферу під час заходу, завдяки якій діти мали змогу і позмагатися на дистанціях, і відпочити.

Кращими за підсумками стали:

Група А

І місце – команда міста Бориспіль (тренер Нестеренко Євген)

ІІ місце – команда Володарського району (тренер Чемісов Олександр)

ІІІ місце –  команда Макарівського району (тренер Андрійко Артем)

Група Б

І місце – команда міста Бориспіль (тренер Корнієнко Тарас)

ІІ місце – команда міста Переяслава Хмельницького (тренер Палатна Оксана)

ІІІ місце – команда Згурівського району (тренер Остапенко Вадим).

Тож вітаємо команду міста Борисполя, яка представлятиме Київську область на 48 Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед юніорів, який відбудеться у липні!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidbulysya-zmagannya-z-pishohidnogo-turyzmu-sered-uchnivskoi-molodi-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image