»

Вер 26 2016

Print this Запис

Відбулися змагання зі спортивного орієнтування на Київщині

_mg_8762На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 07 вересня 2016 року № 266 «Про проведення обласних змагань зі спортивного орієнтування  серед учнівської молоді» 23 вересня 2016 року в межах лісового масиву Боярка-Малютянка Києво-Святошинського району відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Київщини. Учасниками заходу стали туристи-орієнтувальники 12 команд Богуславського, Бородянського, Васильківського, Згурівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського районів та міст Біла Церква, Бориспіль, Васильків, Ірпінь, Обухів. Спортсмени змагалися на дистанції «Орієнтування у заданому напрямку», підсумок підводився у двох вікових групах окремо серед дівчат та хлопців.  Крім того визначався командний залік у двох вікових групах та переможці у загальному заліку.

Перехідний кубок переможця обласних змагань зі спортивного орієнтування  серед учнівської молоді Київщини у 2016 році отримала команда, що посіла І місце, а саме команда міста Васильків (тренер Симонова Л.А.), ІІ місце виборола команда Згурівського району (тренер Остапенко В.М.), третьою у напруженій боротьбі стала команда Васильківського району (тренер Бойко Р.П.). Протокол змагань

З кращих спортсменів – учасників змагань буде сформовано команду, що представлятиме Київщину на Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивного орієнтування, що відбудуться у місті Києві 20-23 жовтня.