«

»

Бер 23 2017

Print this Запис

Відбувся обласний семінар-практикум суддів гри «Джура»

IMG_7278Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік 23 березня на базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся семінар-практикум суддів І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Організація та зміст суддівства І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Учасниками заходу стали близько 40 педагогів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області, представники Ради Українського козацтва при Київській обласній держаній адміністрації, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Ради з питань національної єдності при Президентові України, представники громадський організацій.

Семінар відкрила директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Нестерук Тамара Василівна. З вітальним словом до учасників семінару звернувся Неділько Сергій Вікторович, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Рондзістий Тарас Іванович, директор Центру Національного відродження, член Ради з питань національної єдності при Президентові України розповів присутнім про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура» як сучасну форму військово-патріотичного виховання засобами козацької педагогіки.

Качуровский Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» ознайомив з механізмами співпраці регіональних науково-методичних установ, органів управління освітою та громадськими інституціями щодо підготовки і проведення І та ІІ етапів гри «Джура».

Завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» розповіла про регіональні аспекти проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організацію та зміст суддівства етапів гри. Учасниками семінару було розроблено умови проведення окремих конкурсів та етапів гри, критерії оцінювання конкурсів. Також було прийнято рішення про створення таборової старшини із числа педагогів та представників громадських організацій, що сприятиме більш якісному і злагодженому проведенню гри.

IMG_7278

IMG_7289

IMG_7292

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidbuvsya-oblasnyjj-seminar-praktykum-suddiv-gry-dzhura/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image