«

»

Лис 06 2019

Print this Запис

Відбувся семінар-практикум відповідальних за організацію та проведення гри «Джура» в регіонах Київщини

Відповідно до  плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 5 листопада 2019 року на базі Зазимського навчально-виховного об’єднання Броварського району  відбувся обласний семінар-практикум «Технології проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасниками заходу стали 50 працівників системи освіти районів, міст, ОТГ Київщини, які відповідають за організацію та проведення  І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З вітальним словом до учасників семінару звернулися Людмила Чайка, начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації та Івану Пустовалов, директор Зазимського навчально-виховного об’єднання.

Олег Бондарчук, завідувач відділу національно-патріотичного виховання Українського державного центру національно-патріотичного виховання, екскурсій та туризму учнівської молоді, звернувся до присутніх з доповіддю «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як сучасна форма військово-патріотичного виховання учнівської молоді», підкресливши нові зміни у наказі Міністерства освіти і науки України від 24 10.2019 року № 1342 «Про проведення  у 2019/2020 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Працівники КНЗ  КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валерій Гаврилюк і Віктор Качуровський висвітили питання щодо механізмів співпраці регіональних науково-методичних установ, орачів управління освітою з громадськими організаціями з питань підготовки та проведення І і ІІ етапів гри «Джура».

Презентувала Київську обласну «Школу виховників джур – 1» Ірина Личак, завідувачка відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», підкресливши необхідність проводити навчання саме з керівниками гуртків і виховниками роїв.

Свій досвід в організації та проведенні районного етапу гри «Джура» висвітила у доповіді Ольга Білановська, директора КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді». По завершенні її виступу, учасників семінару привітав рій «Правнуки Калнишевського» Погребської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Своїми напрацюваннями з педагогами Київщини поділилися Олександр Литовченко («Створення куреня у закладі освіти») та Руслан Трегуб («Таборування і мандрівки як основні форми та засоби організації виховного процесу у рамках гри «Джура»).

На завершення семінару-практикуму методист відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Людмила Дюдя презентувала присутнім сайт Інтерактивного центру військово-патріотичного виховання, який було відкрито 10 жовтня на базі ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей».

Програма семінару Джура 5.11.19

Презентації доповідачів

Умови ІІІ етапу станом на 19.03.2019 (1)

Джура 2019 2020 (2)

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidbuvsya-seminar-praktykum-vidpovidalnyh-za-organizaciyu-ta-provedennya-gry-dzhura-v-regionah-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image