«

»

Лип 16 2020

Print this Запис

Відеоконференція «Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики»

До 95-річчя юннатівського руху в Україні та з нагоди 25-річчя науково-художнього журналу для дітей та юнацтва “Паросток”, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді ініціює проведення 28 серпня 2020 року Всеукраїнської дистанційної відеоконференції “Комунікативна складова освітньої журналістики для дітей. Технології формування контенту сучасної дитячої періодики”.

До участі запрошуються журналісти, представники дитячих видавництв, радіо, викладачі закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які випускають власні дитячі видання і мають бажання презентувати їх.

Щоб долучитися до заходу, необхідно до 05 серпня 2020 року надіслати відеоматеріали на електронну пошту petlitskaya@nenc.gov.ua, у темі листа вказати «Освітня журналістика».

Детальна  інформаця

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/videokonferenciya-komunikatyvna-skladova-osvitnoi-zhurnalistyky-dlya-ditejj-tehnologii-formuvannya-kontentu-suchasnoi-dytyachoi-periodyky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image