«

»

Лис 06 2020

Print this Запис

Відкриття лабораторії робототехніки «Залучення дітей та учнівської молоді в STEM: спектр нових можливостей»

В сучасному світі галузь робототехніки набула широкого розвитку. Роботів найрізноманітнішого призначення можна зустріти на виробництві, у побуті, у медицині, військовій промисловості тощо. Для створення таких моделей потрібні висококваліфіковані інженерні кадри. Саме заняття в гуртках «Основи робототехніки», «Основи 3Dмоделювання», «RoboStem», мережа яких розгорнута в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, сприяють розвитку у дітей творчого та критичного мислення, наукової та технічної грамотності, спонукають до вступу на інженерно-технічні спеціальності до закладів вищої освіти.

В рамках обласного освітнього проєкту «STEM/STEАM – створюємо сучасний освітній простір» на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Центром творчості дітей та юнацтва Київщини відкрито лабораторію «Залучення дітей та учнівської молоді в STEM: спектр нових можливостей», яка є стартапом для створення дітьми цікавих проєктів науково-технічної творчості, дає можливість підвищувати компетентність у галузі робототехніки.

Водночас для активного запровадження робототехніки в освітній процес важливе значення має технічне оснащення лабораторій. Саме обладнання та конструктори торговельної марки Boteon, придбані за сприяння департаменту освіти та науки для функціонування лабораторій робототехніки, створюють сприятливі умови для  розвитку талановитої та обдарованої молоді. І з впевненістю можна сказати, що майбутнє сучасного світу – за технологіями, а майбутнє технологій – за юними новаторами та винахідниками.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidkryttya-laboratorii-robototehniky-zaluchennya-ditejj-ta-uchnivskoi-molodi-v-stem-spektr-novyh-mozhlyvostejj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image