«

»

Кві 19 2017

Print this Запис

Відкриття скеледрому у Борисполі

18 квітня 2017 року у місті Борисполі сталася подія, яку з нетерпінням чекали не лише місцеві туристи, а й всі туристи області – відкрився скеледром. Штучні скелі та кручі з’явилися у спортивному залі навчально-виховного комплексу «Гімназія  «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха». На відкритті полігону були присутні міський голова міста Борисполя Федорчук Анатолій Соловйович, секретар міської ради Годунок Ярослав Миколайович, заступник міського голови Пасенко Людмила Василівна, прелдставники депутатського корпусу, начальник  місцевого управління освіти і науки Чернойван Тетяна Анатоліївна, представники управління капітального будівництва, директор Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Нестерук Тамара Василівна.

Апробовано зал було керівником лабораторії механічних випробувань науково-сертифікаційного центру «Стандарт» Скрипченком Іваном Володимировичем. Тож всі дозволи на проведення заходів з використанням обладнання у залі навчального закладу отримано.

Під час відкриття було проведено відкрите тренування для вихованців туристських гуртків Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді міста Борисполя, які й були ініціаторами створення такого комплексу у рідному місті. До тренування долучився й секретар міської ради Годунок Я.М.

Привітав юних туристів зі святом Федорук Анатолій Соловйович, зазначивши, що і надалі підтримуватиме їх ініціативи, адже майбутнє нашої країни – це здорова та завзята молодь.

Зі словами захоплення перед присутніми виступила директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Нестерук Тамара Василівна, наголосивши про те, що сьогодні в Київській області це найкращий зал для занять гірським та пішохідним туризмом та виразила надію, що інші міста підтримують таке чудове починання бориспільчан.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidkryttya-skeledromu-u-boryspoli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image