«

»

Лип 19 2018

Print this Запис

Відпочинок під час літніх канікул

В самому розпалі літа двадцять вихованців гуртка «Юний мандрівник» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Калинівської ЗОШ I-III ст. (керівники Чекиня Л.М., Бредихіна О.О.) з 8 по 19 липня 2018 року відпочивали в оздоровчому таборі «Карпати», (с.Карпати, Мукачівського району, Закарпатської області). Літні канікули для вихованців – це саме час для відпочинку, розваг, подорожей, оздоровлення та нових вражень.

Під час табірної зміни діти активно проводили час, приймали участь в табірних іграх та змаганнях, насолоджувалися мальовничою красою Українських Карпат та були учасниками різноманітних екскурсій. За час відпочинку юні мандрівники побували в Ужгородському замку та відвідали кордон на території з Угорщиною. Не залишив також байдужим їх водоспад Шипіт, гірський масив Полонини Боржава, гора Гемба, екскурсії до замку Паланок, замку Сент-Міклош та Палацу Шенборнів. Кожного школярі мали змогу пити цілющу воду, куштувати кислородну пінку та відвідувати басейн.

Вихованці Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» прекрасно відпочили, набралися нових сил, позитивних емоцій, знайшли нових друзів та задоволені повернулися додому.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidpochynok-pid-chas-litnih-kanikul/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image