«

»

Тра 22 2018

Print this Запис

Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття в закладах освіти міста Борисполя

З нагоди відзначення 22 травня Міжнародного дня біорізноманіття в закладах освіти міста були заплановані та проведені ряд заходів, зокрема: години екологічної мудрості, конкурси малюнків, фотовиставки, перегляди наукових документальних фільмів, відео роликів про екологічні проблеми в нашій країні, книжкові виставки, екскурсії, акції та інше.

В квітні 2018 року Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 взяла участь та здобула перемогу в проекті Zero Waste School, що організовував Фонд Кличко, метою якого було навчання школярів та вчителів через неформальну освіту впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі.

Також Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 стала переможцем Всеукраїнської екологічної акції «Наша школа бере участь у екоації: здай макулатуру – збережи дерево», яка проводилася з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології, назбиравши 3 т 662.5 кг. Згідно умов конкурсу переможці отримали чотири контейнери для роздільного збору сміття та придбали саджанці дерев за кошти від реалізації зібраної макулатури.

На початку травня 2018 року Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 брала участь і перемогла в екологічно-освітньому проекті «Компола». Проект реалізований за міжнародні кошти та за підтримки громадської організації «Україна без сміття».

В кінці лютого в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбувся круглий стіл лідерів учнівського самоврядування. Тема для обговорення – чисте довкілля, а саме: переробка та сортування сміття в м. Бориспіль. Лідери учнівського самоврядування активно ділилися своїми ідеями щодо вирішення цієї проблеми, а представники АУС загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 3 показали екологічну казку «І у сміття є будинок» (керівник постановки Загородня А.О.). Одним із фінальних аспектів обговорення було рішення про встановлення контейнеру для збирання батарейок в центрі нашого міста.

Неодноразово вчителі організовують виїзні семінари та екскурсії для дітей в музеї, на заводи та інші установи, пов’язані з біоресурсами. Останній захід відбувся на базі Музею води в м. Київ. Учителі мали можливість більше дізнатися про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому та передати отриману інформацію своїм учням.

Кожного року відбувається озеленення територій закладів освіти міста. Так, в цьому році було висаджено учнями та вчителями більше 100 дерев та кущів, оформлені квітники, що значно покращило естетичний вигляд подвір’їв закладів.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vidznachennya-mizhnarodnogo-dnya-bioriznomanittya-v-zakladah-osvity-mista-boryspolya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image