«

»

Лис 22 2013

Print this Запис

Війна очима юного солдата

DSCN0766

Вивчення героїчних сторінок історії Великої Вітчизняної війни – одне з головних завдань вихованців гуртка «Юний дослідник-краєзнавець» Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», керівником якого є  Кучера Віра Петрівна – досвідчений і творчий педагог Перемозького навчально-виховного комплексу.

З цією метою 18 листопада 2013 року організована і проведена зустріч вихованців гуртка з учасником бойових дій Великої Вітчизняної війни, сином полку, полковником міліції у відставці Філоненком Петром Олексійовичем, який нині проживає в селищі Перемога.

На зустрічі були присутні учні Гостролуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів зі своїм керівником Гаркавенко Л.М., заступник директора школи з виховної роботи, Красножон М.П., голова ради ветеранів селища Перемога, Новоградська Л.Я., директор Баришівського районного краєзнавчого музею, Аркуша Т.Г., Кравченко Н.О., методисти ЦПР «Мрія».

Зустріч з Петром Олексійовичом викликала у дітей та дорослих хвилюючі почуття, вболівання за долі наших солдат, за тих, хто поліг смертю хоробрих на полі бою, відстоюючи свободу і незалежність нашого народу, його світле майбутнє.

Детальне вивчення документів та матеріалів про бойовий шлях Петра Олексійовича Філоненка вихованці гуртка продовжать. Підготовлені матеріали будуть представлені на районній та обласній конференції «Київщина, мій заповітний край».

Кравченко Н.О.,
методист Баришівського районного
Центру позашкільної роботи «Мрія»

DSCN0785

DSCN0802

DSCN0812

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vijjna-ochyma-yunogo-soldata/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image