«

»

Тра 23 2017

Print this Запис

Військово-спортивне свято для учнів 11 класів Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга»

 

Україно! Вставай, хоч як важко, а треба! Рідна, зіприся на мене плечем. Кращі сини захистять твоє небо. Серцем гарячим та гострим мечем !

Стало доброю традицією проводити військово-спортивне свято для 11 класів навчальних закладів міста Білої Церкви з нагоди закінчення вивчення предмета «Захист Вітчизни». 19 травня 2017 року в БНВО «Звитяга»  відбулось військово-спортивне свято.

На урочистому відкритті свята до учнів 11 класів звернулась заступник міського голови Настіна Ольга Іванівна, яка відзначила, що важливим завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїй душі патріотичних почуттів національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, який високо оцінив роботу викладачів та вихованців Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга».

На святі були присутні військовослужбовці в/ч 3066 Національної гвардії України на чолі з командиром частини полковником Леоновичем Романом Дмитровичем, а також бійці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій  України в Київській області.

Свято розпочалось показовими виступами учнів 11-х класівз фізичної підготовки під керівництвом викладача майора Шуригіна В.О.,а продовжили вишкіл учні, яких навчає підполковник Головашенко В.Ю. Комплекс стройових прийомів зі зброєю на місці та в русі демонстрували учні під керівництвом майора Євтушенка Ю.Ю.

Практичні навички є пріоритетним завданням викладачів Центру допризовної підготовки БНВО «Звитяга». На святі було продемонстровано фрагмент роботи Центру: тактика дій підрозділу на полі бою. Учні демонстрували злагодженість дій підрозділів, які здійснюють установку мінних полів різного призначення; обладнання та маскування блокпоста; дії механізованого відділення у наступу та пересування на полі бою під керівництвом майора Бебка М.Є.

Закінчивши вивчення предмета «Захист Вітчизни», учениці Центру «Звитяга» спроможні надати першу долікарську допомогу у випадках надзвичайних ситуацій та допомогу у цивільному житті. Вихованки під керівництвом викладачів медико-санітарної підготовки Тесак Л.Л. та Коломієць Л.М. демонстрували злагоджені дії по наданню першої долікарської допомоги. Близько 20% поранених, які гинуть, не потрапивши до медичного закладу, можна врятувати, якщо буде вжито необхідних заходів. Дії по наданню першої допомоги у «жовтій» та «зеленій» зонах демонстрували учениці  полковника Горлова В.Г., викладачів Кунделько Л.В. та Максимчук О.О.

Приємним подарунком для всіх присутніх було дефіле духового оркестру в/ч 3066  та показові виступи бійців Національної гвардії України.

Військове свято – це своєрідний підсумок завершення вивчення предмета «Захист Вітчизни». Прозвучали  заключні фанфари. Свято відбулось. А набуті знання і практичні навички стануть у нагоді не тільки під час надзвичайних ситуацій, а й у повсякденному житті.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vijjskovo-sportyvne-svyato-dlya-uchniv-11-klasiv-centru-vijjskovo-patriotychnogo-vyhovannya-ta-dopryzovnoi-pidgotovky-bnvo-zvytyaga/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image