«

»

Тра 20 2019

Print this Запис

Вітаємо духовий оркестр Кагарлицького РЦДЮТ з ІІІ місце на Всеукраїнському фестивалі

18 травня 2019 року, в Києві на Європейській площі відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих духових оркестрів «Армія – дітям!» за підтримки Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Військово-музичним управлінням Збройних Сил України та Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

У фестивалі взяв участь духовий оркестр Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості» під керівництвом Ігоря Ільченка, який серед 13 учасників виборов ІІІ місце.

Кульмінацією фестивалю стало спільне виконання Гімну Європи дитячими та військовими духовими оркестрами, адже саме у цей день Україна відзначала День Європи. Не оминули організатори і роковини депортації кримсько-татарського народу, зауваживши, що захід не є розважальним.

Висловлюємо подяку творчому, талановитому керівнику духового оркестру Ігорю Ільченку, його вихованцям, батькам, вболівальникам за віру та підтримку. Бажаємо творчих злетів та подальших.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-duhovyjj-orkestr-kagarlyckogo-rcdyut-z-iii-misce-na-vseukrainskomu-festyvali/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image