«

»

Лют 10 2021

Print this Запис

Вітаємо наших вихованців з перемогою!

Завершився Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «iTalent» (VIІ сезон). Це перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років. Мета його – надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації. Судді – кращі фахівці провідних ІТ компаній України.

Понад 6000 дітей зі всієї України вже прийняли участь у конкурсі і стали на шлях розкриття свого ІТ-таланту. В цьому році вперше взяли участь в конкурсі вихованці гуртків «Робототехніка на базі Arduino» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району Білека Анатолій, керівник Поліщук Валерій Миколайович, та «Наукові дослідження в галузі математики» Антонюк Даніїл, керівник Лєсова Наталія Миколаївна.

Анатолій впевнено презентував свій проект «Окуляри –далекомір» (помічник для людей з вадами зору) і в нелегкій цілеспрямованій боротьбі довів високий рівень розробки та здобув перше місце в номінації «Апаратна розробка». Відеопрезентацію ви можете переглянути за посиланням: https://youtu.be/odnhnO-7Btg

Даніїл в номінації «Цифрова фотографія» представив роботу «Темний лицар». Члени журі відмітили, що робота красиво скоригована за кольором, акуратно зроблена і надали рекомендації для досягнення успішних результатів участі у наступних сезонах змагань.

Бажаємо нашим вихованцям оптимізму та в майбутньому показувати тільки високі досягнення. Віримо в вас!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-nashyh-vyhovanciv-z-peremogoyu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image