«

»

Лис 11 2020

Print this Запис

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” 2020 р.!

З метою виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління, активної громадянської позиції, любові до Батьківщини, поглиблення знань про побут, традиції та звичаї українського народу і розвиток дитячої творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

В зв’язку з карантинними обмеженнями на розгляд журі подавалися фото творчих робіт, надіслані з різних закладів освіти Київської області. Загалом  було представлено 284 роботи, виготовлені у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких вишивка, в’язання, ліплення, різьблення, плетіння, розпис по тканині, дереву, декупаж, валяння тощо з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканини, пластиліну, паперу, соломи, ниток тощо.

Журі оцінювало дитячі роботи у трьох вікових категоріях за 5 напрямами: «Зразки традиційних іграшок», «Копії стародавніх іграшок», «Предмети вжитку», «Сучасні дизайнерські вироби», «Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку». Також серед учасників конкурсу були відзначені творчі роботи в номінації “Етноколорит”.

Роботи  переможців, які здобули І та ІІ місця, будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу. Просимо надіслати  оригінали з відповідно оформленими етикетками до 10 грудня 2020 року на адресу: еколого-натуралістичний відділ Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», вулиця Богдана Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква, Київська область, 09117, телефон для довідок (045 63) 9-09-90.

Наголошуємо, що надіслані роботи повертатися не будуть згідно з умовами конкурсу та  з огляду на епідеміологічну ситуацію в країні.

ПРОТОКОЛ

Вітаємо переможців і, звичайно, пропонуємо всім охочим  переглянути віртуальну виставку обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”!

Номінації:

«Зразки традиційних іграшок»

«Копії стародавніх іграшок»

«Предмети вжитку»

«Сучасні дизайнерські вироби»

«Сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку»

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-peremozhciv-oblasnogo-etapu-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-ukrainskyjj-suvenir-2020-r/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image