«

»

Гру 16 2020

Print this Запис

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція»!

З  метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, залучення її до збереження хвойних порід дерев, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що відповідають новорічно-різдвяній атрибутиці, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів обласний етап виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

В зв’язку з карантинними обмеженнями на розгляд журі подавалися фото творчих робіт, надіслані з різних закладів освіти Київської області. Загалом  було представлено 411 робіт, виготовлених у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Це віночки, стилізовані ялинки, різдвяні букети, витинанки, картини, колажі, новорічні іграшки та композиції тощо. Конкурсні роботи виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканини, паперу, соломи, лози, гілок дерев, шишок, насіння та ін.

Роботи  переможців, які здобули І та ІІ місця, будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу. Просимо надіслати  оригінали з відповідно оформленими етикетками до 20 грудня 2020 року на адресу: еколого-натуралістичний відділ Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», вулиця Богдана Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква, Київська область, 09117, телефон для довідок (045 63) 9-09-90.

Наголошуємо, що надіслані роботи повертатися не будуть згідно з умовами конкурсу та  з огляду на епідеміологічну ситуацію в країні.

Додаток до протоколу засідання журі

Вітаємо переможців і  пропонуємо всім охочим  переглянути віртуальну виставку обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція»!

Стилізована ялинка;

Новорічний вінок;

Новорічний букет;

Новорічна композиція;

Сюжетна композиція;

Новорічна картина чи колаж;

Новорічний подарунок.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-peremozhciv-oblasnogo-etapu-vystavky-konkursu-novorichna-kompozyciya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image