«

»

Лип 02 2021

Print this Запис

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»!

У червні 2021 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Відповідно до наказу УДЦПО від 30.06.2021 № 06-21 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» переможців виставки-конкурсу нагороджено:

У номінації «Писанкарство»:

дипломом ІІ ступеня:

Яковенка Данила, вихованця Народної школи писанкарства «Дивосвіт» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Полум’я любові – кожній людині, Здорових діток – кожній родині, Добробуту й щастя – усій Україні!», керівник Турукіна Леся Володимирівна;

У номінації «Народна лялька»:

дипломом ІІ ступеня:

Базась Анастасію, вихованку гуртка «Народна творчість» Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, за роботу «Малий Тарас та старша сестра Катерина», керівник Слободяник Ольга Петрівна;

Завальну Оксану, вихованку Народної творчої майстерні «Світ сувенірів» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Бабусина родина», керівник Чепурда Лариса Володимирівна;

У номінації «Декоративний розпис, народний живопис»:

дипломом І ступеня:

Кириченко Анну, вихованку гуртка «Самчиківський розпис» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» Броварської міської ради Київської області, за роботу «Жайвір весну зустрічає», керівник Гордєєва Тетяна Вікторівна;

Кравчук Руслану, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області, за роботу «Пісня», керівник Кучанський Ігор Леонідович.

дипломом ІІ ступеня:

Шуляк Марію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Трикутник» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, за роботу «Диптих «З покоління в покоління», керівник Карманська Оксана Володимирівна;

У номінації «Гончарство та художня кераміка»:

дипломом ІІ ступеня:

Малімона Ігоря, вихованця гуртка «Гончарик» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради Київської області, за роботу «Тарілки фляндровані», керівник Спасьонова Ярослава Сергіївна;

дипломом ІІІ ступеня:

Тищенка Іллю, вихованця народної студії «Художня кераміка» Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради Київської області, за роботу «Алхімія Води та Сонця», керівник Василишина Наталія Василівна;

У номінації «Вироби з природних матеріалів»:

дипломом ІІ ступеня:

Ткалич Софію, вихованку гуртка «Художня робота з тирсою» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради Київської області, за роботу «Літо», керівник Ткалич Людмила Василівна;

У номінації «Вироби з соломки»:

дипломом І ступеня:

Колектив вихованців гуртка флористики «Оберіг» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала Київської області, за роботу «Україно – ти сонце весняне!», керівник Грущанська Галина Петрівна;

дипломом ІІІ ступеня:

Колектив вихованців гуртка флористики «Оберіг» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала Київської області, за роботу «Мабуть, це сонце з дівчиною – просто оберіг, бо бережуть мою Макарівщину – рідний мій поріг!», керівник Грущанська Галина Петрівна;

У номінації «Художнє різьблення по дереву»:

дипломом І ступеня:

Сакевич-Павлову Анастасію, вихованку народного гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області, за роботу «Для щастя треба небагато», керівник Парфенюк Олександр Кирилович;

У номінації «Живопис»:

дипломом ІІІ ступеня:

Мальовану Дарину, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Традиції Різдва», керівник Бєла Вікторія Леонідівна;

Лазоренко Анну, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Олександрійська феєрія», керівник Мілейко Ольга Борисівна;

Коцюбу Руслану, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Давня весна», керівник Синякевич Ірина Валентинівна;

У номінації «Художнє плетіння, ткацтво»:

дипломом ІІІ ступеня:

Мельник Анастасію, вихованку гуртка «Рукотвори» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області, за роботу «Гобелен «Українська ніч», керівник Равва Надія Іванівна;

Касян Анну, Хасан Камілу,  вихованок гуртка «Іграшка» Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівської селищної ради Київської області, за роботу «Щастя мирного неба», керівник Малафій Ніна Борисівна;

У номінації «Інші техніки виконання»:

дипломом І ступеня:

Кривенко Владиславу, вихованку Арт – студії «Колорит» Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Вулицями рідного міста», керівник Канцедал Вікторія Віталіївна;

Михайленко Анну, вихованку гуртка «Творча майстерня» Центру дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради Київської області, за роботу «Чисте серце природи», керівник Ярошенко Людмила Анатоліївна;

дипломом ІІ ступеня:

Кравченко Діану, вихованку студії художнього валяння Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело» Київської області, за роботу «Великодній ранок», керівник Швидка Тетяна Михайлівна;

У номінації «Графіка»:

дипломом ІІ ступеня:

Дерев’янчук Іоанну, вихованку народної образотворчої студії «Паілтра» Центру позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради Київської області, за роботу «Проти сонця на Великдень грались собі діти…», керівник Бурлій Людмила Григорівна;

дипломом ІІІ ступеня:

Носенко Євгенію, вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» Центру позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради Київської області, за роботу «Древо – наша сила !», керівник Бурлій Людмила Григорівна;

У номінації «В’язання спицями, гачком»:

дипломом І ступеня:

Манвелян Соню, вихованку гуртка «Рукоділля» Комунального закладу позашкільної освіти Гребінківської селищної ради «Центр дитячо-юнацької творчості» Білоцерківського району Київської області, за роботу «Платтячко «Суничка», керівник Ляхоцька Людмила Володимирівна;

У номінації «Бісероплетіння»:

дипломом ІІ ступеня:

Шапран Ангеліну, вихованку гуртка «Бісерне сяйво» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради Київської області, за роботу «Набір прикрас «А ми нездоланні…», керівник Репетій Віра Павлівна;

Коваленко Юлію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Миронівської ОТГ Київської області, за роботу «Сині очі – волошки шовкові, Маки – червоні вуста. Світла душа українського поля. Й казка його золота», керівник Смаженко Валентина Петрівна;

дипломом ІІІ ступеня:

Хоходру Вероніку, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Лемківська жіноча прикраса «Криза», керівник Горпиненко Наталія Федорівна.

Київщина вітає переможців і бажає подальшого процвітання!!! Пишаємося!!!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-peremozhciv-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-dekoratyvno-uzhytkovogo-i-obrazotvorchogo-mystectva-znajj-i-lyuby-svijj-krajj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image