«

»

Лип 05 2021

Print this Запис

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»

У червні 2021 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно! – 2021».

На Виставку-конкурс було подано 411 робіт із 22 областей України та м. Києва.

Експонати виставки були представлені в п’яти номінаціях: «Прилади та обладнання», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки», «Техніка майбутнього», «Спортивно-технічне моделювання» і «Архітектура та будівництво».
Серед переможців і вихованці закладів освіти Київщини. Відповідно до наказу УДЦПО від 30.06.2021 №06-20 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено:

Дипломом І ступеня:

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Білеку Анатолія, вихованця гуртка «Робототехніка на базі Arduino» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району, за роботу ««Голографічний» POV годинник», керівник В. Поліщук.

У розділі  «Спортивно-технічне моделювання»

Твердюка Дмтитра, вихованця гуртка «Авіамодельний» КЗ «Бородянський центр дитячої та юнацької творчості» Бучанського району, за роботу «Авіамодель СУ-37», керівник М. Рошак.

Дипломом ІІ ступеня:

У розділі «Прилади та обладнання»

Рогову Валерію, вихованку Арт студії «Колорит» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості Обухівського району, за роботу «Сонячний зайчик», керівник В. Канцедал.

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Яцюту Анастасію, вихованку гуртка «Судномоделювання» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Середземноморське судно 10-12ст.», керівник Я. Скринський;

Соловея Богдана, вихованця гуртка судномоделювання Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи», за роботу «Лінкор «Севастополь», керівник М. Петренко.

Дипломом ІІІ ступеня:

У розділі «Прилади та обладнання»

Чічварина Євгенія, вихованця гуртка «Робототехніка» Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик», за роботу «Розумна лампа», керівник А. Пітерцева.

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Сивуненка Андрія, Кравченка Владислава, вихованців гуртка «Радіоелектроніка» Комунального закладу Іванківської селищної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Вишгородського району, за роботу «Електронний ігровий кубік», керівник Д. Рябокляч.

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Кирпича Марата, вихованця гуртка «Судномоделювання» Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району, за роботу «Суховантаж «Sea breeze», керівник В. Мельничук.

У розділі «Архітектура та будівництво»

Кардаша Сергія, вихованця гуртка «Обробка деревини»  Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Обухівського району, за роботу «Будинок мрії», керівник В. Хоменко.

Бажаємо переможцям подальших успіхів, натхнення та здійснення творчих задумів!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-peremozhciv-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-naukovo-tehnichnoi-tvorchosti-uchnivskoi-molodi-nash-poshuk-i-tvorchist-tobi-ukraino/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image