«

»

Сер 19 2020

Print this Запис

Вітаємо юних натуралістів Київщини – переможців Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка – 2020»

Птахи – одні з найцікавіших, найкращих створінь природи, вони є невід’ємною її частиною, її окрасою. А яку велику користь приносять невтомні і крилаті захисники полів, лісів, лук, садів. Птахи мають дуже велике наукове, виховне й естетичне значення. Вони є об’єктами наукових досліджень, моделями для вивчення біологічних процесів. Птахи – це друзі і захисники людини.

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, проходила природоохоронна акція «Годівничка – 2020». До участі в акції залучилися учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Діти вивчали орнітофауну своєї місцевості, складали каталоги птахів, виготовляли годівниці та заготовляли корми для птахів.

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за підсумками обласного етапу природоохоронної акції «Годівничка» направив узагальнені матеріали до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі.

У цьому році участь в акції взяли заклади освіти з 21 регіону України.

Найактивнішими учасниками заходу стали педагоги та учнівська молодь Київської області. На підставі рішення журі Київщина має 47 переможців у різних номінаціях акції.

Вітаємо юних натуралістів Київщини, які стали переможцями у номінаціях: краща годівничка; кращий малюнок, фоторобота, поробка; кращий вірш, оповідання про птахів; краща листівка про зимуючих птахів. Також вітаємо педагогів-переможців у номінаціях: кращий сценарій свята зимуючих птахів; краща розробка заняття про птахів.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

Список переможців за посиланням

https://drive.google.com/file/d/1ndQpONV7SUELriVxTCC9Q2xE3x_92c/view?usp=sharing

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-yunyh-naturalistiv-kyivschyny-peremozhciv-vseukrainskoi-pryrodoohoronnoi-akcii-godivnychka-2020/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image