«

»

Лис 17 2014

Print this Запис

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

DSC_0759

Вихованці зразкової студії естрадної пісні «Лілея» Васильківського  міського центру дитячої та юнацької творчості здобули перемогу у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ярмарок талантів», який проходив у м. Києві. Юні вокалісти продемонстрували високий рівень вокального мистецтва, сценічну майстерність, взяли участь у проекті «Покажи свій талант світу», який проходив в рамках благодійного проекту «Україна у нас єдина».

Вітаємо з перемогою  вихованців зразкової студії естрадної пісні «Лілея»: Неділько Артема, який отримав ІІ премію, Онопрієнко Вероніку , яка одержала ІІ премію, Хоренко Яна була нагороджена  ІІІ-ю премією.

Усі діти отримали грамоти, подяки та подарунки. Особливо виразний виступ був Бачинської Анастасії, яка отримала  І-шу премію у номінації естрадна пісня і була нагороджена  сертифікатом на  право запису у студії звукозапису «Pavlov music», сертифікатом на право безкоштовної ротації пісні на радіо «Молоде радіо». Сертифікат на безкоштовну зйомку фото-сесії-портфоліо, а також запрошення на участь у фінальному Гала-концерті фестивалю «Ярмарок талантів Літо – 2015р.»

Керівник студії – Бобир Алла Олександрівна отримала подяку від Міністра культури України Є.М.Нищука за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління. 

Бажаємо вам успіхів у творчості та нових перемог!

DSC_0759 DSC_0762 DSC_0763 DSC_0765

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vitaemo-z-peremogoyu-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image