«

»

Жов 15 2019

Print this Запис

«Viva» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь»

11 жовтня 2019 року студія пластики і танцю «VIVA» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» стали учасниками ХХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь», який відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за підтримки Міністерства культури України.

Метою фестивалю є презентація творчих досягнень художніх колективів, створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, створення здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями, встановлення творчих контактів, обмін творчим досвідом, демонстрація майстерності, пошук нових форм і вдосконалення старих, зміцнення дружніх зв’язків дітей та молоді.

Наші гімнастки презентували дві композиції у хореографічній номінації і вибороли ІІ призове місце. Для дівчаток це був перший досвід участі у фестивалі міжнародного рівня – тож їхній конкурсний дебют був успішним. А також отримали безцінний творчий досвід, ознайомившись з номерами інших колективів.

Вітаємо вихованок «Viva» та їх керівника Діну Зав’ялову із перемогою й зичимо подальших творчих здобутків!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/viva-na-mizhnarodnomu-festyvali-konkursi-barvysta-osin/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image