«

»

Лип 18 2019

Print this Запис

Водно-пішохідний похід юних туристів Яготинщини

Активний відпочинок під час літніх канікул обрали для себе вихованці судномодельного гуртка Яготинського РБДЮТ. Ознайомлені з теоретичними принципами суднобудування, юні мореплавці на чолі з керівником гуртка Завертайлом В.М. приступили до практичного втілення своїх знань: самостійно спроектували, сконструювали, побудували спортивну яхту та відремонтували дві, менші за розміром, яхти (з минулого та позаминулого років).

Традиційно, під час літніх канікул і відовідно планів роботи судномодельного гуртка, гуртків «Цифрова фотографія», «Компютерна анімація» (керівник Завертайло В.М.) та «Джура» (керівник Шевченко В.В.) вихованці разом з керівниками здійснили комбінований водно-пішохідний за маршрутом м. Яготин – с. Тужилів – Кирильське озеро – с. Тужилів – м. Яготин, з метою популяризації судномодельного спорту, стимулювання творчого, духовного, фізичного розвитку, удосконалення спортивно-технічної майстерності вихованців, популяризація туризму і краєзнавства серед учнівської молоді, залучення їх до активної діяльності з вивчення історії, культури та природи рідного краю, організації змістовного дозвілля та військово-патріотичного виховання.

За час походу любителі водного та пішохідного туризму здійснили таборування, займалися господарською діяльністю, самостійно готували смачну їжу, судномоделісти виходили на яхтах по Кирильському озеру, а також вихованці гуртків організовували цікаві спортивні змагання та ігри, провели свято Івана Купала.

Діти отримали нові знання та яскраві позитивні емоції.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vodno-pishohidnyjj-pohid-yunyh-turystiv-yagotynschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image