«

»

Лип 22 2014

Print this Запис

Водний похід річкою Снов

 
Sedniv_GeoClub.ua (19)

Снов – річка на Чернігівському Поліссі. Права притока Десни (басейн Дніпра). Довжина її 233 км, сточище — 8705 км². Переважна ширина долини 1,5—4 км, річища — від 4 до 14 м у верхів'ї, до 20—40 м у нижній течії, найбільша — 200 м. Річка бере початок за 7 км на південно-схід від міста Новозибовка у Росії. Протягом близько 20 км вона проходить кордон України та Росії. У Чернігівській області над Снов'ю розташоване місто Щорс (колишній Сновськ), селище Седнів.  Снов впадає в Десну за 12 км вище Чернігова. Річка та містечка розташовані на її берегах дуже мальовничі та багаті історією. Так, наприклад, містечко Седнів – древнє поселення, тут бували поети Глібов та Шевченко, художники Глущенко та Яблонська.

Побували тут і вихованці туристських гуртків КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». 16-21 липня вони здійснили водний похід на байдарках річкою Снов. Ця річка не має великої популярності серед туристів, але охочих відвідати її завжди вдосталь. Наші туристи тут чи не вперше. До вподоби їм стала і тиха, спокійна вода, щедра на рибу, зелені береги, готові прийняти на відпочинок і туристів і просто відпочиваючих. Крім того юним туристам були цікав історичні міста, що траплялися на шляху. Зокрема, учасники походу мали змогу милуватися річкою з місця, де український поет-байкар Л.І. Глібов написав слова до пісня, яка давно стала народною «Стоїть гора високая..».

y_5e9ad257 y_5fbbcbcb y_24cdf7b4 y_24cfb97d y_ec92e12b
Sedniv_GeoClub.ua (28)

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vodnyjj-pohid-richkoyu-snov/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image