Print this Сторінка

Вокально-хорова студія “Імпровіз”

У 1993 році на базі Білоцерківського будинку художньої творчості було створено вокальний ансамбль. Незмінним керівником колективу є Кравченко Світлана Вячеславівна.

З 1997 року гурток починає діяти на базі Білоцерківського ВПУ №9 – керівник працює із дівочим складом колективу. Згодом сформувалася вокально-хорова студія «Імпровіз», яка дарує своє мистецтво батькам, учням, освітянам.

Колектив студії – неодноразовий учасник міських та обласних заходів з дітьми та учнівською молоддю та є лауреатом міських, обласних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів тощо. У 2017 році ансамбль юнаків бере участь у мистецькому фестивалі військово-патріотичного десанту Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників, де нагороджений почесною грамотою. У 2018 році ансамбль юнаків «Електрик» здобув ІІ місце у номінації «Академічний вокал» на Всеукраїнському творчому фестивалі-конкурсі «Шукаємо та ростимо таланти України» у м. Житомир.

Кадетський хор, організований  на базі Білоцерківської гімназії №2, ставав переможцем міського фестивалю шкільних гуртків «Жар-птах» (2017, 2018, 2019), є постійним учасником гімназійного свята  «День Кадета».

Хоровий спів – основний і найбільш масовий вид музичного мистецтва в закладах позашкільної освіти. Він дає естетичну насолоду і слухачам, і виконавцям. Заняття з хорового співу є важливим засобом творчого розвитку дітей та юнаків. Він має ряд притаманних лише йому особливостей, одною з яких є колективне виконання. Вокально-хорова робота у гуртку спрямована на розвиток у вихованців музичних, вокальних здібностей, сприйняття українських традицій хорової спадщини, хорової та загальної культури, виховання патріотизму.

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vokalno-horova-studiya-improviz/