«

»

Сер 30 2021

Print this Запис

Всеукраїнська акція «День юного натураліста» у 2021 році

З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи вихованців, учнів та студентів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації, Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України у 2021 році продовжують проведення щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста».

До участі в заході запрошуються заклади загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної та вищої освіти відповідно до Умов проведення акції (див. Детальніше).
Матеріали про проведення акції надсилаються до 30 листопада поточного року на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainska-akciya-den-yunogo-naturalista-u-2021-roci/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image