«

»

Лют 13 2020

Print this Запис

Всеукраїнська трудова акція «Кролик»

З метою підвищення ефективності діяльності навчальних закладів у галузі тваринництва, зокрема кролівництва, залучення учнівської молоді до активної роботи в цій сфері, проведення професійноорієнтаційної роботи серед підростаючого покоління, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і наук України проводить щорічну Всеукраїнську акцію «Кролик» (далі – акція).
До участі в акції запрошуються учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які мають на своїй базі навчальну кролеферму, родинні колективи.
Акція проводиться в заочному форматі.
Для участі в акції необхідно підготувати конкурсні матеріали відповідно до Умов про проведення акції (https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2015/01/117.pdf) та до 31 березня 2020 року надіслати їх на адресу оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України (лабораторія зоології).
Детальніше за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/02-11-41.pdf

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainska-trudova-akciya-krolyk/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image