«

»

Вер 14 2021

Print this Запис

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

У вересні – листопаді 2021 р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним університетом біоресурсів і природокористування України, проводить Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи». 

Форум пройде в 2 етапи:

І етап – відбірковий (заочний) – у вересні – жовтні,
ІІ етап – фінальний (очний) – з 16 до 18 листопада в м. Київ, у вигляді постерного захисту науково-дослідницьких проєктів.
До участі в заході запрошуються учні закладів загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти, а також студенти природничих факультетів закладів вищої освіти, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук.
Для участі в І етапі форуму необхідно до 16 жовтня зареєструватися в режимі он-лайн.

Детальныше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-biologichnyjj-forum-uchnivskoi-ta-studentskoi-molodi-dotyk-pryrody-5/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image