«

»

Січ 13 2022

Print this Запис

Всеукраїнський екологічний хакатон «Eco-Hackathon»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Львівським обласним дитячим еколого-натуралістичним центром, з метою заохочення учнівської молоді до розробки і презентації рішень екологічних проблем протягом січня – травня 2022 року проводять Всеукраїнський екологічний хакатон  «Eco-Hackathon» за темою «Інноваційні технологічні рішення для підвищення ефективності екологізації лісогосподарського виробництва України» (положення  про захід розміщено на сайті НЕНЦ  https://nenc.gov.ua/).

До участі в заході запрошуються учні віком від 14 до 17 років закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які мають певні досягнення з обраного напряму діяльності та досвід у сфері наукових досліджень.

Хакатон проводиться у два етапи:

 І етап: відбірковий (заочний) – січень 2022 р. – березень 2022 року;

ІІ етап: фінальний – з 12 по 14 травня 2022 року.

Учасникам заходу необхідно до 22 березня 2022 р. зареєструватися в режимі онлайн за посиланням, яке буде надане організаторами.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-ekologichnyjj-hakaton-eco-hackathon/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image