«

»

Лют 18 2021

Print this Запис

Всеукраїнський екологічний конкурс «Мала річка моєї Батьківщини»

Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Асоціація рибалок України починаючи з 2019 року проводить щорічний Всеукраїнський екологічний конкурс «Мала річка моєї Батьківщини».
Мета Конкурсу: поглиблення та підвищення якості знань учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти про навколишнє природне середовище, природні ресурси України і зокрема водні багатства України, розвитку вмінь досліджувати, описувати та аналізувати отримані дані про малі річки своєї місцевості; залучення дітей до природоохоронної діяльності та виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, пропаганди ідей сталого розвитку.
До участі в Конкурсі запрошуються учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти віком від 12 до 18 років включно.
Конкурс проводиться в заочному форматі.
Термін відправлення конкурсних матеріалів — до 1 вересня п.р.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-ekologichnyjj-konkurs-mala-richka-moei-batkivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image