«

»

Чер 10 2016

Print this Запис

Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів

    Діденко Максим - лабораторне досідження    07 – 09 червня 2016 року в місті Біла Церква відбувся ІV Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Захід проведено КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром  учнівської молоді за сприяння  Білоцерківського  національного аграрного університету.

Урочисте відкриття збору команд юних зоологів відбулося  07 червня.   В актовій залі Білоцерківського національного аграрного університету вітали 43 юних зоологів з  Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Закарпатської, Київської, Житомирської, Львівської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей. Київську область на заході представляли учні Білоцерківських ЗОШ I-III ступенів № 17 та №21, вихованці КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».   

Діденко Максим - лабораторне досідження

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уже з першого дня  збору талановиті й допитливі учасники заходу поринули в активну дослідну та пізнавальну діяльність. Науковці Білоцерківського  національного аграрного університету розробили для юних зоологів  низку профільних практичних досліджень: іхтіологічних досліджень у лабораторії університету,  практичних занять із декоративної акваріумістики.  Зокрема, діти із захватом вивчали під мікроскопом склад зовнішнього покриття прісноводних риб, визначали вік риби за кількістю кілець на лусці, ознайомилися з основами декоративної акваріумістики.

Донецька область - у процесі дослідження луски прісноводної риби

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 червня в Національному дендрологічному парку «Олександрія» учасники збору під керівництвом науковців ознайомилися з видовою різноманітністю птахів, тварин прісних водойм парку. На галявинах парку за допомогою спеціального приладу діти з азартом  полювали на комах, яких згодом  досліджували в лабораторії аграрного університету.

Конкурсна програма збору включала в себе захист результатів проведених  польових досліджень, презентацію команд – учасників збору юних зоологів. Творчим завданням для дітей було створення експозиції виставки фоторобіт «Зоологічна галерея» та «Фантастичний світ птахів».

Не менш насиченою була й дозвільна та екскурсійна програма збору: для дітей проведено екскурсії анатомічним та зоологічним музеєм Білоцерківського національного аграрного університету, Дендрологічним парком  «Олександрія», зоологічним музеєм Національного науково-природничого музею Національної академії наук України. Також гості з усієї України ознайомилися з визначними місцями Білої Церкви, прогулялися центральними вулицями Києва.

екскурсія в анатомічному музеї ветфаку БНАУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на екскурсії в парку Олександрія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У підсумках заходу часників збору нагороджено грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за перемогу в конкурсі-презентації команд-учасників, у конкурсі результатів польових досліджень, конкурсі фоторобіт «Зоологічна галерея» та «Фантастичний світ птахів» та в номінаціях: «Юний орнітолог», «Юний ентомолог», «Юний акваріуміст», «Юний іхтіолог», «Юний дослідник», «Краще лабораторне дослідження».

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Делегація Київщини достойно представляла область на всеукраїнському зборі і виборола II місце в конкурсі результатів польових досліджень. Вихованець гуртка «Юні екологи» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учень Білоцерківської школи №17 Діденко Максим отримав спеціальний приз від голови журі за краще лабораторне дослідження.

 

журі - під час проведення презентацій команд юних зоологів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

інструктаж щодо проведлення лабораторних досліджень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0990

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-ekspedycijjno-polovyjj-zbir-komand-yunyh-zoologiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image