«

»

Лис 09 2020

Print this Запис

Всеукраїнський фестиваль «Україна – сад» 2020 р.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнський фестиваль «Україна – сад» в форматі онлайн конференції 8 грудня 2020 року (початок о 10.00 год).
До участі в заході запрошуються команди творчих учнівських об’єднань садівничого профілю або окремі юні садівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.
Для участі у форматі онлайн конференції необхідно до 1 грудня 2020 року подати заявку та конкурсні матеріали, а саме свої напрацювання в галузі садівництва, в електронному вигляді одним документом на електронну адресу: mazur@nenc.gov.ua (тема листа — «Україна – сад»).
На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників фінального етапу фестивалю. Результати відбору будуть оприлюднені до 2 грудня на сайті https://nenc.gov.ua.
Кращі роботи, що представляють практичний інтерес для широкого загалу будуть розміщені у різноманітних засобах масової інформації.

Детальна інформація за телефонами:
(044) 430-04-91, 430-00-64, 067-658-07-44 (Петро Мазур).

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-festyval-ukraina-sad-2020-r/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image