«

»

Лис 18 2020

Print this Запис

Всеукраїнський фестиваль «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат)

Інформуємо! З 18 листопада по 18 грудня 2020 року у регіонах України буде проведено Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат).

До участі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, (професійно-технічної) та вищої освіти України віком від 6 до 18 років (включно).

Для участі у заході необхідно до 06 грудня 2020 року надіслати відеоролик з привітанням та заповнену форму заявки на електронну адресу KONKURS.udcpo@gmail.com.

Додаткова інформація за телефонами у місті Києві (044) 253-75-25 – Педоренко Олена Василівна, (067) 356-61-39 – Косенко Сергій Миколайович.

Умови Військові обереги 2020

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-festyval-vijjskovi-oberegy-vid-svyatogo-mykolaya-dystancijjnyjj-format/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image