«

»

Кві 21 2017

Print this Запис

Всеукраїнський флешмоб “За безпеку дорожнього руху!” у Борисполі!

З 20 березня 2017 року в м. Київ стартував Всеукраїнський флешмоб «За безпеку дорожнього руху». Головна його місія – привернути увагу людей до відповідальної поведінки на дорозі, до теми безпеки дорожнього руху. 23 міста нашої держави зустрічали в себе символ акції – іграшкового коника – інспектора Гриву та прапор «За безпеку дорожнього руху» і символічно передавали його від однієї області в іншу.  20 квітня 2017 року на кордоні Чернігівської та Київської областей теж відбулась така передача.

А на Європейській площі м. Борисполя відбулось масштабне дійство, яке підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».
І маленькі пішоходи, і водії, і велосипедисти демонстрували знання правил дорожнього руху, а вихованці Народного хореографічного ансамблю «Радість» підготували видовищну танцювальну композицію, яка, ми впевнені, гідно вписалась в загальну концепцію Всеукраїнського флешмобу «За безпеку дорожнього руху». А на прапорі акції лишились щирі побажання від юних мешканців Борисполя.

 

     

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-fleshmob-za-bezpeku-dorozhnogo-ruhu-u-boryspoli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image