«

»

Вер 24 2018

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс «Intel-Eкo Україна 2019»

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04.01.2018 р. № 12, та з метою виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, протягом вересня 2018 року – лютого 2019 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді оголосив проведення Всеукраїнського конкурсу «Intel-Eкo Україна 2019» – національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2019. Положення про захід розміщено на сайті НЕНЦ www.nenc.gov.ua.
До участі в Конкурсі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних закладів освіти, яким станом на 1 травня 2019 року ще не виповниться 20 років.
Наукові проекти мають бути виконані учасниками індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).
Конкурс «Intel-Eкo Україна 2019» проводиться у номінаціях:
– біологія (науки про рослини, науки про тварин);
– клітинна та молекулярна біологія, мікробіологія;
– науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум, біомедична інженерія);
– науки про землю та навколишнє середовище;
– біохімія;
– хімія;
– екологічна інженерія;
– хімічна інженерія;
– обчислювальна біологія та біоінформатика;
– робототехніка та інтелектуальні машини;
– матеріалознавство.
Конкурс організатори проводять у два етапи:
– І етап (з 17 вересня до 27 грудня 2018 року) – реєстрація та заочний конкурс тез наукових досліджень,
– II етап (з 5 до 8 лютого 2019 року) – персональний постерний захист проектів.
Для участі в І етапі Конкурсу бажаючим необхідно до 17 грудня 2018 року зареєструватися на сайті http://intelecoukraine.org.
На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу Конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 28 грудня 2018 року на сайті http://intelecoukraine.org.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-konkurs-intel-eko-ukraina-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image