«

»

Гру 21 2021

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище»

У грудні 2021 року – лютому 2022 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України проводить Всеукраїнський конкурс молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище».
До участі в конкурсі запрошуються учні закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком до 17 років, які мають напрацювання з питань розвитку освіти школярів та просвіти населення з проблем ресурсо-, природозбереження, ефективного використання і заощадження енергії та підвищення енергоефективності шкільних будівель.
Конкурс відбудеться у два етапи: І етап – відбірковий, ІІ етап – фінальний.
Для участі у відбірковому етапі конкурсу необхідно до 10 січня 2022 р. надіслати конкурсну роботу, виконану на електронних носіях державною мовою (не більше 5 сторінок разом з ілюстраціями), на електронну адресу energy.seredovische2022@gmail.com.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-konkurs-molodizhnyh-proektiv-z-energozberezhennya-energiya-i-seredovysche/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image