«

»

Жов 13 2016

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс «Мистецтво аквадизайну»

imagesУ листопаді-грудні 2016 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді буде проведено Всеукраїнський конкурс «Мистецтво аквадизайну».

Захід пройде  в 2 етапи: І етап – відбірковий (заочний) відбудеться до 19 жовтня, ІІ етап – фінальний (очний) – з 15 до 17 листопада у м. Київ.

До участі в заході запрошуються команди загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. До складу команди входять 3 особи: 2 учасників із числа учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців (учнів, слухачів) позашкільних навчальних закладів з напряму «Акваріумістика» та 1 керівник.

Для участі в І етапі конкурсу до 19 жовтня на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074, або на електронну адресу: valentina@nenc.gov.ua (тема листа: «Аквадизайн») подаються такі конкурсні матеріали: заявка за формою (зразок заявки в Умовах про проведення конкурсу); короткий опис композиції акваріуму з малюнком або фото.

На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників фінального (очного) етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 25 жовтня на сайті: www.nenc.gov.ua.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Умови проведення конкурсу – на сайті https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2015/01/15-09-166.pdf.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-konkurs-mystectvo-akvadyzajjnu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image