«

»

Гру 21 2021

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму

У грудні 2021 року – лютому 2022 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством проводить Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму. Положення про захід розміщено на сайті https://nenc.gov.ua.
До участі в конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти віком від 16 років.
Конкурс відбудеться у два етапи: І етап – відбірковий, ІІ етап – фінальний.

Для участі у відбірковому етапі конкурсу необхідно до 05 січня 2022 р. зареєструватись на сайті https://nenc.gov.ua (сторінка «Конкурс винахідників»).

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-konkurs-vynahidnyckyh-i-racionalizatorskyh-proektiv-ekologo-naturalistychnogo-napryamu-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image